Vardallar Grup

V

ARDALLAR şirket topluluğunun temelleri 1938 yılında Trabzon’da baba Hacı Nahit Vardaloğlu tarafından atıldı. Daha sonra 60’lı yılların başlarında 3 oğlu Zekeriya VARDALOĞLU,Kırhan VARDALOĞLU ve Mithat VARDALOĞLU ile birlikte hazır giyim sektörüne geçildi. 1975 yılında imalat ve toptan satışla müşteri portföyü genişletilerek Karadeniz Bölgesine hizmet verilmeye başlandı. 1988 yılında ise imalattan marka mağazacılığa geçiş yapılarak Vardallar Konfeksiyon İnş. Taah. Ve Tic. Ltd. Şti kuruldu Ve Trabzon’un ilk çok katlı marka mağazası hizmete açıldı.Vardallar Konfeksiyon marka mağazacılığı artan satış grafiği ile bugünlere gelmiştir.

V

ardallar, 1994’te otomotiv sektörüne adım atarak Vardallar Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. kurdu. Şirket bünyesinde Opel, Chevrolet satış bayiliği olduğu gibi servis ve yedek parça hizmeti de sunulmaktadır.İl genelinde ve bölgede kaliteli,güler yüzlü hizmetinden söz ettirmekte, firma politikası olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Otomotiv sektöründe firmalarını sahiplenerek başarıya ulaşmayı hedeflemektedir.Hedefine ise kurumsal olarak yenilikçi bir politika izleyerek ulaşmaktadır.

V

ardallar otomotivin başarıları, il ve ülke bazında gerçekleştirmiş olduğu araç satış yüzde oranları ve il ,ülke pazarından almış olduğu Pazar payları ile tescillenmiştir.1995 yılında Vardallar Sigorta Aracılık Hiz.Ltd. Sti. kuruldu. Şirkette Axa, Ak, Anadolu ,Allianz , Groupama, Maphre ve Güneş sigorta acentelikleri bulunmaktadır. Şirketler topluluğuna son olarak katılan Vardallar İnşaat ise 2013 yılının son çeyreğinde kurulmuştur. Bölge ve ülke de adından kısa zamanda söz ettirmektedir..İnşaat sektöründe uluslar arası arena da yer almayı hedeflemektedir.

Vardallar’ın Vizyon ve Misyonu

Vizyon
Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak
Misyon
Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan “stratejik bir portföyü” paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek

Vardallar’ın Yönetim Yaklaşımı

Sorumluluk ve Şeffaflık
Öz değerlerimiz tevazu, insana saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetişimi gerçekleştirmek
İnovasyon
Marka, patent, teknoloji, tasarım, bilişim ağı, fikri ve sınai mülkiyet alanlarında kalıcı üstünlükler yaratmak
Aktif Katılımcılık
Karar süreçlerinde katılım ve ortak aklı teşvik eden bir yönetim yaklaşımı oluşturmak
Stratejik Yaklaşım
Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamak